Kryształowe Kieliszki do Wódki - Niemen Crystal ...

Nasz Sklep

Kryształowe kieliszki do wódki w stylu bohemia

Szkło do wódki są najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem – dostępne zarówno w wersji z nóżką jak bez, staną się funkcjonalną dekoracją dla polskiego stołu.

Dlaczego kieliszki do wódki są na nóżce?

Kryształowe kieliszki do wódki wyglądają niezwykle elegancko, podkreślając wagę i elegancję każdej uroczystości. Modele z nóżką posiadają dodatkowy atut, dzięki któremu trunek pozostaje schłodzony i nie ogrzewa się naszych dłoni podczas wznoszenia toastów, natomiast modele bez nóżek wyróżniają się większą stabilnością, dzięki czemu trudniej je uszkodzić.

Zapomnij o banalnych kształtach dzięki unikalnym szlifom i odkryj nowy wymiar degustacji czystej wódki ze szkłem kryształowym od marki Niemen Crystal. Niemen Crystal to manufaktura kryształowego szkła użytkowego. Specjalizujemy się w ręcznie ciętych kieliszkach do wina, wódki, Champana, Martini , szklanek koktajlowych lub do whisky.

Nasza bogata tradycja rzemieślnicza sięgająca 1883 r. Naszą miłością jest szkło któremu nadajemy piękna przez unikalne wzory naszych kieliszków.

Niemen Crystal to manufaktura kryształowego szkła użytkowego. Specjalizujemy się w ręcznie ciętych kieliszkach do wina, wódki, Champana, Martini , szklanek koktajlowych lub do whisky. Nasza bogata tradycja rzemieślnicza sięgająca 1883 r.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Contact

+112 345 6789

1316 Abbot Kinney Blvd,

Copenhagen CA 90291

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.