Kryształowe Kieliszki do Białego Wina - Niemen Crystal ...

Nasz Sklep

Kryształowe kieliszki do białego wina

Kieliszki do białego wina Niemen Crystal sprawdzą się idealnie niezależnie od uroczystości – sprawią, że romantyczna kolacja, rodzinny obiad, czy zwykłe towarzyskie spotkanie nabierze wytwornej formy. Zestaw kieliszków z kryształu z pewnością okaże się nie tylko elegancką, a także funkcjonalną i trwałą ozdobą stołu.

Ręcznie cięte szkło do białego wina – w stylu bohemia 

Nasze starannie szlifowane kryształy sprawdzą się idealnie podczas urządzania pięknego wnętrza. Odpowiednio dobrane kieliszki do białego wina wydobędą jego cały aromat, które doskonale komponuje się z lekkimi daniami z kurczaka, makaronami, czy rybami. Jego subtelny zapach nie wymaga kontaktu z powietrzem na dużej powierzchni.

Kryształowe kieliszki przypominają tulipana przyozdobionego nacięciami w finezyjne wzory. W ciekawy sposób urozmaicając nawet pozornie prosty posiłek. Odpocznij od zabieganego życia i delektuj się każdym momentem z kryształowymi kieliszkami Niemen Crystal – podane w nich wino będzie smakowało jeszcze lepiej.

Niemen Crystal to manufaktura kryształowego szkła użytkowego. Specjalizujemy się w ręcznie ciętych kieliszkach do wina, wódki, Champana, Martini , szklanek koktajlowych lub do whisky. Nasza bogata tradycja rzemieślnicza sięgająca 1883 r.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Contact

+112 345 6789

1316 Abbot Kinney Blvd,

Copenhagen CA 90291

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.