Kryształowe Misy i Wazony - Niemen Crystal ...

Nasz Sklep

Kryształowe Misy ręcznie zdobione w stylu Bohemia

Misy, wazony to nieodzowny element wystroju każdego stołu. Jeżeli dodamy do tego że te wazony są z kryształu i ręcznie zdobione nasz stół staje się małą galerią sztuki stylu Bohemia. Nasze Kryształowe misy to kunszt rękodzieła w samych superlatywach. Piękne wzory, równe nacięcia, pomysłowość składają w całość małe dzieło sztuki które będzie podziwiane na wigilijnym stole.

W ofercie Niemen Crystal mamy misy na owoce, poczęstunek, ciasta. Dla kochających kwiaty mamy do zaoferowania różnego rodzaju wazony z kryształu, które nadadzą szyku każdemu pomieszczeniu. Nasze wazony wykonane są z kryształu o ponadprzeciętnym załamaniu światła co sprawia że rozjaśnieją blaskiem i tęczowymi barwami w nasłonecznionych miejscach.

Jak wyczyścić kryształowy wazon lub misę ? 

Ważne jest to aby wiedzieć jak wyczyścić kryształowy wazon lub misę. Musimy mieć świadomość że mamy do czynienia z miękkim szkłem dlatego powinniśmy czyścić kryształ miękką ściereczką. Również detergenty są zagrożeniem dla szła. Najlepiej kryształ przepłukać wodą. Nie możemy korzystać z kwasków cytrynowych i innych naturalnych kwasów ktre mogą nasz kryształ zniszczyć.

Niemen Crystal to manufaktura kryształowego szkła użytkowego. Specjalizujemy się w ręcznie ciętych kieliszkach do wina, wódki, Champana, Martini , szklanek koktajlowych lub do whisky. Nasza bogata tradycja rzemieślnicza sięgająca 1883 r.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Contact

+112 345 6789

1316 Abbot Kinney Blvd,

Copenhagen CA 90291

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.