Kryształowe Misy - Niemen Crystal ...

Nasz Sklep

Kryształowe misy, patery, bomboniery ręcznie zdobione w stylu Bohemia

Misy, patery, bomboniery to rzeczy które królują na każdym stole. Jeżeli dodamy do tego że te szklane wyroby są z kryształu i ręcznie zdobione nasz stół staje się małą galerią sztuki stylu Bohemia. Kryształy Niemen to kunszt rękodzieła. Piękne, różnorako cięte, pełne pomysłowości składają w całość małe dzieło sztuki, które będzie podziwiane na wigilijnym stole.

W ofercie Niemen Crystal mamy misy na owoce, poczęstunek, ciasta. Równiez w ofercie można znaleźć bomboniery.

Ile warta jest kryształowa misa z PRL ? 

Nikt w obecnych czasach, który pamięta regały pełne szkła kryształowego nie pomyślał o tym że teraz te piękne ale zapomniane rzeczy mogą posiadać jakąś wartość. Młodzi przeszukują piwnicę odwiedzają starszych bliskich w celu znalezienia misy która może mieć wartość. Ceny takich skarbów mogą sięgać nawet do kilku tysięcy. W cenie są misy które zazwyczaj były mocno zdobione ręcznie i ceny oscylują od 200 zł do nawet 5000 złotych.

Niemen Crystal to manufaktura kryształowego szkła użytkowego. Specjalizujemy się w ręcznie ciętych kieliszkach do wina, wódki, Champana, Martini , szklanek koktajlowych lub do whisky. Nasza bogata tradycja rzemieślnicza sięgająca 1883 r.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Contact

+112 345 6789

1316 Abbot Kinney Blvd,

Copenhagen CA 90291

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.