Kryształowe Szklanki do Whisky - Niemen Crystal ...

Nasz Sklep

Kryształowe szklanki do whisky

Kup szkło Niemen Crystal i ciesz się pełnią charakterystycznego, dymnego smaku prawdziwej whisky. Wybierz zestaw z karafką i poczuj się niczym ulubiony bohater filmu! Szlachetny trunek wymaga odpowiedniej oprawy, którą w całości zapewnią nasze ręcznie cięte produkty.

Rodzajów whisky jest tak wiele jak kształtów i rodzajów szklanek do tego trunku. Dlatego nasza oferta jest pełna różnego rodzaju szkła które będzie nie tylko idealnym prezentem dla wielbiciela tego piekielnego trunku ale również świetną dekoracją każdego stołu podczas wspólnej biesiady.

Czy szklanki do whisky do dobry pomysł na prezent ?

Kryształowe szklanki do whisky są dostępne jako masywne ręcznie zdobione szklanki z grubym dnem. W ofercie Niemen Crystal są dostępne także tradycyjne, masywne tumblery z grubym dnem. Cechują się wygodą użytkowania i idealnie sprawdzą się do podawania whisky z lodem. Wszystkie nasze szklanki w sklepie są wykonane z najwyższej jakości materiałów, a każdy szlif został wykonany ręcznie z największą dbałością o detale. Kryształy idealnie sprawdzą się jako pomysł na niebanalny prezent, zadowalając nawet najbardziej wymagających koneserów whisky. Nasze produkty to idealny prezent dla każdego mężczyzny który ceni sobie chwilę zapomnienia ze swoim ulubionym trunkiem. Natomiast nacięcia na szklankach zostaną docenione przez każdą kobietę ceniącą sobie gust.

Niemen Crystal to manufaktura kryształowego szkła użytkowego. Specjalizujemy się w ręcznie ciętych kieliszkach do wina, wódki, Champana, Martini , szklanek koktajlowych. Nasza bogata tradycja rzemieślnicza sięgająca 1883 r.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Contact

+112 345 6789

1316 Abbot Kinney Blvd,

Copenhagen CA 90291

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.