Kryształowe Szklanki Koktajlowe - Niemen Crystal ...

Nasz Sklep

Kryształowe Szklanki koktajlowe w stylu Bohemia

Warto przygotować właściwe szkło przed przybyciem zaproszonych gości, tak, by chwila degustacji zrobiła jak największe wrażenie – duży wpływ na smak degustowanego alkoholu ma właśnie sposób jego podania. Wraz z kryształowymi szklankami koktajlowymi Niemen Crystal masz pewność, że chwila degustacji przebiegnie w wyjątkowej atmosferze.

W jakich szklankach robić drinki ?

Szklanki koktajlowe to obowiązkowy element zastawy stołowej w każdym domu i baru. Kryształowe szklanki do drinków idealnie nadadzą się podczas spotkań z rodziną i przyjaciółmi, a dzięki uniwersalnym wzorom dopełnią zarówno stół na eleganckim przyjęciu, czy błahego, letniego grilla. W ofercie Niemen Crystal znajdują się wysokie szklanki do koktajli, które zapewnią nieskazitelną przejrzystość dzięki ręcznie wykonanym szlifom. Jesteśmy w stanie stworzyć nawet najbardziej szczegółowe elementy, a wszystko dzięki miękkości i plastyczności szkła kryształowego. Urzekają precyzją rzemiosła. Każdy koneser z pewnością znajdzie dla siebie coś specjalnego.

Niemen Crystal to manufaktura kryształowego szkła użytkowego. Specjalizujemy się w ręcznie ciętych kieliszkach do wina, wódki, Champana, Martini , szklanek koktajlowych lub do whisky. Nasza bogata tradycja rzemieślnicza sięgająca 1883 r.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Contact

+112 345 6789

1316 Abbot Kinney Blvd,

Copenhagen CA 90291

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.