Kryształowa Karafka Zestawy szklanek z karafką - Niemen Crystal ...

Nasz Sklep

Pomysły na prezent, może kryształowa Karafka?

Kryształowe produkty Niemen Crystal są doskonałym pomysłem na prezent, który przyozdobi dom obdarowywanej osoby na całe lata.

Podarunki ze szkła kryształowego typu Bohemia są najpiękniejszym prezentem jaki możesz podarować najbliższym – wyróżnia je precyzja wykonania i niebywała funkcjonalność, która pozostanie z obdarowywaną osobą na długie lata. W sklepie Niemen Crystal znajdziesz bogatą ofertę propozycji prezentowych ze szkła kryształowego, które na pewno przypadną każdemu do gustu.

Co to jest Karafka? 

 To naczynie szklane służące do przechowywania i podawania różnych trunków alkoholowych. zazwyczaj w kształcie butelki lub dzbanka. Karafki wykonuje się najczęściej ze szkła lub kryształu, rzadziej z porcelany, choć i takie możemy spotkać. Na dole bardziej pękate, a u góry zakończone dłuższą szyjką. Mogą być okrągłe, kwadratowe, prostokątne, beczułkowe lub wysmukłe. O różnej długości i różnej szerokości szyjek. Te przeznaczone do serwowania whisky, wódki, nalewek i likieru są wyposażone w korki (szklane, drewniane lub korkowe), które chronią trunek przed utratą aromatu i zwietrzeniem. Te do podawania wina i wody mogą, ale nie muszą mieć zatyczek.

Niemen Crystal to manufaktura kryształowego szkła użytkowego. Specjalizujemy się w ręcznie ciętych kieliszkach do wina, wódki, Champana, Martini , szklanek koktajlowych lub do whisky. Nasza bogata tradycja rzemieślnicza sięgająca 1883 r.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Contact

+112 345 6789

1316 Abbot Kinney Blvd,

Copenhagen CA 90291

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.