Wazony - Niemen Crystal ...

Nasz Sklep

Kryształowe Wazony ręcznie zdobione w stylu bohemia.

Kryształowe wazony są niebanalnym pomysłem na doskonały prezent. Doskonale komponują się nie tylko z klasycznymi wnętrzami, ale stanowią także idealne uzupełnienie dla nowoczesnych przestrzeni. Są ponadczasowym symbolem klasy i elegancji.

Kryształowe wazony dodają pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru. Nie muszą jedynie podkreślać piękna kwiatów, a mogą także same stanowić atrakcję dla oka. Z pewnością oczarują niejedną osobę, wpasowując się w design każdego otoczenia. Szkło kryształowe cechuje się miękkością i plastycznością, pozwalając na tworzenie nawet najbardziej fantazyjnych szlifów. Produkty Niemen Crystal są pakowane z wyjątkową dbałością o elegancję opakowania, dzięki czemu nasze wazony nadają się idealnie na prezent z okazji urodzin, imienin, jubileuszu czy Bożego Narodzenia.

Niemen Crystal to manufaktura kryształowego szkła użytkowego. Specjalizujemy się w ręcznie ciętych kieliszkach do wina, wódki, Champana, Martini , szklanek koktajlowych lub do whisky. Nasza bogata tradycja rzemieślnicza sięgająca 1883 r.

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Contact

+112 345 6789

1316 Abbot Kinney Blvd,

Copenhagen CA 90291

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.